CZYM JEST CHALK PAINT?


Annie Sloan, opracowując 25 lat temu dekoracyjną farbę Chalk Paint, zrewolucjonizowała techniki stylizacji mebli oraz wnętrz. 


Ich niezwykła wszechstronność i imponująca gama kolorów pozwala osiągnąć znakomite efekty zarówno majsterkowiczom jak i profesjonalistom. 

Paleta kolorów jest inspirowana przez style i projekty pochodzące z XVII i XX wieku. Farby Chalk Paint można mieszać i dzięki temu osiągnąć nieograniczone możliwości. Mnóstwo inspiracji i wskazówek dotyczących wyboru oraz mieszania kolorów znajdziesz w książkach Annie Sloan. 

Farby Chalk Paint są przyjazne dla użytkownika- bardzo rzadko wymagają uprzedniego szlifowania lub gruntowania powierzchni. Można ich używać wewnątrz lub na zewnątrz, niemal na każdej powierzchni: od drewna, metalu, tworzyw sztucznych,  po kamień i wyroby z gliny. Farby te z łatwością pomogą w prosty i ciekawy sposób odmienić nudne meble, ściany, sufity i podłogi. 

"FARBY ANNIE SLOAN SĄ PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA!"

Chalk Paint są nietoksyczne, nie zawierają ołowiu oraz prawie zerową zawartość LZO (lotne związki organiczne. Są też praktycznie bezwonne- staramy się, aby wszystkie produkty były jak najbardziej przyjazne dla środowiska. 

Annie nie tylko stworzyła wszechstronną gamę produktów do wnętrz ale też zainspirowała szereg osób na całym świecie swoim niezwykle otwartym, spontanicznym i kreatywnym podejściem do osiągania niesamowitych efektów stylizacyjnych. 

"NIE ZAPOMNIJ O WOSKU!"

Z Chalk Paint można uzyskać aksamitne, matowe wykończenie. Jeśli nałożysz na farbę Annie Sloan Soft Wax, osiągniesz subtelny połysk, jak również ochronę i trwałość. 

Punkty dystrybuujące produkty Annie Sloan zawsze chętnie udzielają informacji o technikach użycia farby Chalk Paint. Gdy poznasz podstawowe zasady, zachęcamy Cię do własnych eksperymentów. W tych farbach chodzi przede wszystkim o to, aby cieszyć się malowaniem, eksperymentować, wyrazić siebie. Produkty Annie Sloan i Twoja wyobraźnia pozwolą osiągnąć niezwykłe i unikalne efekty. 

"JESTEŚMY DUMNI, ŻE WSPIERAMY MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA."

Każdy dystrybutor Annie Sloan został wybrany za swój unikalny, indywidualny styl. Jesteśmy bardzo dumni, że nie ma dwóch takich samych sklepów. 

Dystrybutorzy Annie Sloan oferują szkolenia i porady na temat doboru kolorów oraz technik stylizacji wnętrz, dzięki którym zyskasz pewność siebie do samodzielnych eksperymentów nad swoim osobistym stylem w zaciszu Twojego domu.